Державне управління справами

 

Артеківці відвідали майстер-клас від танцювального ансамблю імені Павла Вірського

24 листопада в Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся великий концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського. Колектив завдяки високому рівню професійної та хореографічної майстерності здобув широку популярність на Батьківщині та за кордоном.

За ініціативи Національної хореографічної спілки України та адміністрації Міжнародного дитячого центру «Артек»  перед концертом для  дитячих танцювальних колективів зміни «Арт-майдан» влаштували зустріч з артистами ансамблю імені Павла Вірського. Юні танцюристи побачили генеральну репетицію професіоналів на головній сцені країни.

«Такого ніколи не було, щоб хтось був присутній на генеральній репетиції, але для артеківців зробили вийняток. Ми хотіли, щоб діти, які займаються народними танцями, побачили та зрозуміли, що професія танцівника – це, насамперед, велика праця, яка потребує повної віддачі та колосальних фізичних і творчих зусиль», — розповів представник Національної хореографічної спілки України, заслужений працівник культури України Володимир Дольчук.

 «Ми дуже вдячні Національній хореографічній спілці України та Артеку, що вони організували для нас такий корисний майстер-клас, – зазначила керівник дитячої хореографічної студії «Фаворит» міста Балти Лариса Редько. – Діти побачили найвище мистецтво українського народного танцю та відчули, що тільки праця, наполегливість і добросовісне ставлення до своєї справи може зробити їх успішними».