Державне управління справами

 

Cлухачі Національної академії ознайомилися в Адміністрації Президента України з особливостями інформаційного супроводу діяльності Глави держави

18 травня 2017 року в Адміністрації Президента України відбулося виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Інформаційна політика в Україні» для слухачів ІІ курсу заочної форми навчання за спеціальністю «Державне управління» Національної академії державного управління при Президентові України.

У Головному департаменті інформаційної політики слухачі поспілкувалися з керівником департаменту інформаційних стратегій Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Олександром Леоновим та завідувачем відділу департаменту внутрішньої політики Головного департаменту з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України Валерієм Смущинським. Під час зустрічі представники Національної академії ознайомилися з основними завданнями та функціональними повноваженнями цього структурного підрозділу, дізналися про особливості інформаційного супроводження діяльності Президента України.

Під час зустрічі було розглянуто стан і перспективи розвитку державної інформаційної політики в Україні, зокрема акцентовано увагу на ролі Президента України у формуванні та реалізації інформаційної політики. До обговорення долучились і науково-педагогічні працівники кафедри інформаційної політики та електронного урядування Олександр Карпенко, Андрій Дуда, Володимир Гурковський, Тетяна Джига, Олександр Попроцький, Сергій Соловйов та Олександр Твердохліб.

На виїзному практичному занятті слухачі Національної академії отримали фахові відповіді на запитання, що стосувалися проблем інформаційної безпеки, теоретичних і практичних аспектів розвитку державної інформаційної політики в Україні.