Державне управління справами

 

Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» відзначило 25-ту річницю заснування

З нагоди 25-ї річниці заснування Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» відбулася подорож до Івано-Франківської області дипломатів і представників 40 країн світу.

В Івано-Франківську 5–6 травня відбувся Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Carpathian space» (Карпатський простір), до урочистого відкриття якого долучилися міжнародні представники. Фестиваль засновано Національною оперетою України за сприяння Міністерства культури України. Серед учасників заходу – митці та творчі колективи з Австрії, Азербайджану, Грузії, Естонії, Молдови, Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Чехії.

Гості відвідали заходи на кількох локаціях, розташованих у наймальовничіших куточках старовинного міста, центральних вулицях і площах Івано-Франківська.

5 травня біля пам’ятника Іванові Франку офіційно відкрили національні читання «Франко об’єднує». Вірші українського митця рідними мовами прочитали Посли Болгарії та Угорщини. Упродовж дня, починаючи з 12 години, поетичні рядки з творчості класика одночасно читали на радіо, телебаченні, у навчальних закладах, державних установах, кав’ярнях, музеях, на вокзалі, площах міста як представники державної влади, так і жителі міста.

Під час дводенного візиту дипломати зустрілися з керівництвом обласної та міської державних адміністрацій, взяли участь у засіданні круглого столу. Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук зауважив, що протягом трьох днів більше 1500 учасників фестивалю презентували мистецькі традиції 14-ти країн світу. Саме завдяки «Карпатському простору» Івано-Франківщина стає культурно-духовним і туристичним центром України. Очільник області розповів учасникам засідання про започатковану інвестиційну платформу «Єврокарпатська ініціатива», метою якої є презентація потенційних можливостей Прикарпаття для розвитку співробітництва з іноземними інвесторами.

Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні Красімір Мінчев від імені всіх представників дипломатичного корпусу висловив подяку за організовану на високому рівні подорож.