Державне управління справами

 

Державною організацією «Резиденція «Залісся» висаджено 20 га молодого лісу

Весною 2017 року  власними силами господарства Державної організації «Резиденція «Залісся» висаджено молоді лісові культури на площі 20,0 га та доповнено зеленими насадженнями близько 42,0 га.

Для створення нових і відновлення вже наявних, але розладнаних насаджень, Державною організацією «Резиденція «Залісся» на території власних розсадників вирощено близько 220 тис. сіянців сосни звичайної, 66 тис. дуба черешчатого та близько 8 тис. інших деревних і чагарникових порід, що дає змогу в повній мірі забезпечити потребу господарства в посадковому матеріалі.

Силами лісової охорони організації забезпечено всі умови для вирощування лісу. На площах, де заплановано створення майбутніх насаджень, проведено заходи боротьби з бур’янами, а також забезпечено захист молодих сіянців від кореневих шкідників.

У зв’язку з великою кількістю на території лісових насаджень організації копитних тварин (олені, кози, лані), які полюбляють харчуватися молодими деревцями, площі, де створюється нове насадження, необхідно огородити, а потім – утримувати цю огорожу в належному стані щонайменше 10–15 років.

Протягом 2014­–2016 років господарством Державної організації «Резиденція «Залісся»  було висаджено молодих лісових культур на площі 7 га.