Державне управління справами

 

До Національного культурного центру України у м. Москві завітав народний артист України Юрій Рибчинський

30 жовтня до Української недільної школи ім. Павла Поповича Національного культурного центру України у м. Москві завітав поет-пісняр, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України Юрій Рибчинський.

Поет розповів про своє життя та творчий шлях. Гості Національного культурного центру України у м. Москві змогли почути спогади про те, як Юрій Рибчинський ходив у садок, навчався в художній школі, стрибав із жердиною, про навчання в Київському університеті імені Тараса Шевченка,  де вперше спробував написати текст для пісні. Твори вісімнадцятирічного Юрія Рибчинського тоді надрукували в популярному журналі «Юність».

Виступ Юрія Євгеновича був насичений віршами, покладеними на музику Володимиром Івасюком, Геннадієм Татарченком, Ігорем Покладом та ін.

Поет згадав співаків і гурти, з якими довелося працювати. У різний час його пісні виконували гурти  «Пісняри», «Самоцвєти», «Вераси», Ніна Матвієнко, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару, Любов і Віктор Анісімови, Наталія Бучинська, Руслана Лижичко, Павло Зібров, Тамара Гвердцителі… Пісень, музичних номерів зі спектаклів, кінофільмів, мюзиклів, рок-опер разом є понад 3000, усі вони популярні, а кожна десята пісня – шлягер!

Наприкінці зустрічі поет побажав українцям, які проживають у Росії, міцного здоров’я та сил берегти українське слово й українську пісню.