Державне управління справами

 

Книжкова виставка «Київська весна – 2017»

З 23 по 26 лютого 2017 року в Українському домі проводилася книжкова виставка «Київська весна – 2017», яку разом з організаторами відкрив директор ДП «Український дім» Юрій Стельмащук.

На виставці було широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книги, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

На виставці було репрезентовано нові видання відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури. У літературному салоні всі охочі мали змогу поспілкуватися з відомими та популярними письменниками сучасності, а також з молодими талановитими початківцями на літературній ниві.  Щодня в літературному салоні проходили цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

За чотири дні роботи книжкову виставку  відвідало понад 75 тисяч поціновувачів друкованих видань.

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечили Державний комітет телебачення і радіомовлення України та ДП «Український дім».