Державне управління справами

Міжнародний дитячий центр «Артек» та Національний олімпійський комітет України, спортивні федерації України підписали меморандум про співпрацю

28 березня 2017 року до дитячого центру «Артек» завітали видатні українські спортсмени, олімпійські призери: президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Федерації фехтування України Вадим Гутцайт, президент Федерації водного поло України Олександр Кучеренко, президент Федерації стрільби України Олег Волков, генеральний секретар Федерації легкої атлетики України Михайло Медведь та інші почесні гості.

Усі запрошені ознайомилися з діяльністю Артеку, відвідали культурно-мистецький та інноваційний освітній центр, спортивні та туристичні секції, де проводять своє дозвілля діти.

Цей день ознаменувався підписанням меморандуму про співпрацю між Національним олімпійським комітетом України, спортивними федераціями України та Міжнародним дитячим центром «Артек». Меморандум спрямований на розвиток дитячого спорту в Україні, популяризацію олімпійських видів спорту, залучення більшої кількості молоді до занять фізкультурою, підвищення рівня здоров’я, фізичного і духовного розвитку дітей.

Для цього, за словами генерального директора ДПУ МДЦ «Артек» Сергія Капустіна, є вся необхідна спортивна інфраструктура. Адже на території Артеку діти матимуть змогу спробувати свої сили в різних секційних гуртках (у водному поло, фехтуванні, велоспорті, легкій атлетиці, стрільбі). Українські спортсмени в свою чергу організують і залучать юних артеківців до різних видів олімпійського спорту.

«Ми не один раз проводили свої заходи в Артеку. Для нас дуже важливо, щоб діти розуміли наскільки це серйозно займатися фізичною культурою, знати олімпійські цінності, поважати їх, бо спорт об’єднує, вчить та виховує молодь. Підписання меморандуму налаштує нас на хорошу співпрацю. Я впевнений, що ми будемо допомагати дітям ставати кращими в спортивних здобутках», – зазначив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Діти з радістю та ентузіазмом демонстрували гостям свої спортивні вміння, спілкувалися з відомими спортсменами та ділилися враженнями від спортивних секцій.

«Сьогоднішня подія дає нам поштовх, як для професійних представників кожного з видів спорту зробити з юного покоління майбутніх чемпіонів, адже дуже важливо з дитинства формувати в дітей спортивний дух і загартованість. Можливо, завдяки Артеку та хорошим наставникам з них виростуть майбутні олімпі, які прославлять Україну своїми спортивними здобутками», – зауважив президент Федерації фехтування України Вадим Гутцайт.