Державне управління справами

 

Оголошення щодо пошуку інвесторів

Оголошення щодо пошуку інвесторів для реалізації проекту забудови земельної ділянки по вул. Кудрявській, 45 у Шевченківському районі м. Києва

Державному управлінню справами (далі – Замовник) рішенням Київської міської ради від 08 грудня 2005 року № 582/3043 (зі змінами та доповненнями) затверджено проект землеустрою та передано в оренду земельну ділянку на  вул. Кудрявській, 45 у Шевченківському районі міста Києва загальною площею 0,0998 га (кадастровий номер 8000000000:91:135:0021) для будівництва житлового будинку з підземною автостоянкою (далі – Об’єкт) з поновленням терміну оренди до 16 грудня 2020 року (рішення Київської міської ради від 11 червня 2015 року № 650/1514).

З метою реалізації проекту забудови земельної ділянки на вул. Кудрявській, 45 у Шевченківському районі міста Києва (далі – Земельна ділянка) Замовник проводить пошук інвестора з найбільш привабливою комерційною пропозицією та техніко-економічними показниками розміщення на цій Земельній ділянці нових об’єктів житлового та іншого комерційного призначення.

 

Основні умови реалізації проекту забудови та вимоги до потенційних інвесторів

 

1. Надати пропозиції щодо:

1) основних техніко-економічних показників проекту забудови:

а) загальна площа Об’єкта забудови, у тому числі:

загальна площа та кількість квартир;

загальна площа нежитлових приміщень комерційного призначення;

б) передпроектні пропозиції забудови;

в) терміни реалізації проекту забудови.

2) частки Замовника в збудованому Об’єкті.

 

2. Зобов’язання інвестора:

1) забезпечення стовідсоткового фінансування реалізації проекту забудови;

2) оплата пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва в повному обсязі;

3) передача Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 10% загальної площі будинку;

4) оплата до цільового фонду спеціального фонду міського бюджету м. Києва коштів у розмірі 5% витрат на будівництво загальної житлової площі будинку;

3) компенсація Замовнику витрат на сплату земельного податку за користування Земельною ділянкою за весь період реалізації проекту забудови.

 

3. Вимоги до інвестора:

1) наявність досвіду в реалізації аналогічних інвестиційно-будівельних проектів, зокрема в місті Києві;

2) підтвердження фінансової спроможності для реалізації проекту забудови.

 

4. Надання інформації щодо:

1) проектувальної організації, яка здійснюватиме проектування забудови;

2) генерального підрядника, який здійснюватиме будівництво.

 

5. Надання інвестором інших додаткових відомостей і пропозицій.

 

У разі надходження пропозицій від потенційних інвесторів з однаковими основними техніко-економічними показниками забудови Земельної ділянки остаточний вибір інвестора здійснюватиметься за результатами комплексної оцінки інших показників цих пропозицій, у тому числі: запропонованого розміру частки Замовника в збудованому об’єкті (підпункт 2 пункту 1 цього оголошення), умов виконання інвесторами зобов’язань (пункт 2 цього оголошення) та їх відповідності зазначеним вимогам (пункт 3 цього оголошення).

Запропонований розмір частки Замовника в збудованому об’єкті буде розглядатися головним критерієм за умови рівності з іншими показниками пропозицій.

 

За роз’ясненнями та додатковою інформацією щодо реалізації проекту забудови Земельної ділянки для формування та подання пропозицій звертатися за адресою: 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, Управління майном та інвестиційними проектами Державного управління справами, тел. (044) 255-75-64, e-mail: pgv@dus.gov.ua.

 

Пропозиції в письмовому вигляді приймаються Управлінням майном та інвестиційними проектами Державного управління справами за вищевказаною адресою до 20 січня 2017 року.