Державне управління справами

 

Оголошення щодо пошуку інвесторів для реалізації проекту забудови земельної ділянки по вул. Академіка Заболотного, 15 у Голосіївському районі м. Києва

Державному підприємству «УКРІНВЕСТБУД» (далі – Підприємство) розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02 липня 2016 року № 495 надано в постійне користування земельну ділянку державної форми власності площею 3,9032 га на    вул. Академіка Заболотного, 15 у Голосіївському районі м. Києва (далі – Земельна ділянка).

Рішенням Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 827/827 затверджено детальний план території в районі вулиць Академіка Заболотного, Академіка Лебедєва та Метрологічної в Голосіївському районі м. Києва, до складу якого входить Земельна ділянка з можливістю розташування на ній багатоповерхової житлової забудови.

З метою реалізації проекту забудови Земельної ділянки Підприємство проводить пошук інвестора з найбільш привабливою комерційною пропозицією та техніко-економічними показниками розміщення на цій Земельній ділянці нових об’єктів житлового та іншого комерційного призначення.

 

Основні умови реалізації проекту забудови

та вимоги до потенційних інвесторів

 

1. Надати пропозиції щодо:

1) основних техніко-економічних показників проекту забудови:

а) загальна площа об’єктів забудови, у тому числі:

загальна площа та кількість квартир;

загальна площа нежитлових приміщень комерційного призначення;

б) передпроектні пропозиції забудови;

в) терміни реалізації проекту забудови.

2) частки Підприємства в збудованих об’єктах.

 

2. Зобов’язання інвестора:

1) забезпечення стовідсоткового фінансування реалізації проекту забудови;

2) оплата пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва у зв’язку з реалізацією проекту забудови в повному обсязі;

3) компенсація Підприємству витрат на сплату земельного податку за користування Земельною ділянкою за весь період реалізації проекту забудови;

4) компенсація Підприємству фактично понесених витрат на розбирання та демонтаж наявних на Земельній ділянці будівель і споруд;

5) стовідсоткове фінансування витрат на ведення технічного нагляду за будівництвом, що буде здійснюватися силами Підприємства.

 

3. Вимоги до інвестора:

1) наявність досвіду в реалізації аналогічних інвестиційно-будівельних проектів за останні 5 років, зокрема в місті Києві;

2) надання документального підтвердження фінансової спроможності інвестора для реалізації проекту забудови;

3) наявність прав на використання впізнаваної на ринку будівництва нерухомості торговельної марки.

4. Надання інформації щодо:

1) проектувальної організації, яка здійснюватиме проектування забудови;

2) генерального підрядника, який здійснюватиме будівництво;

3) експлуатуючої організації, якій планується передача в управління введених в експлуатацію житлових об’єктів.

 

5. Надання інвестором інших додаткових відомостей і пропозицій.

 

У разі надходження пропозицій від потенційних інвесторів з однаковими основними техніко-економічними показниками забудови Земельної ділянки остаточний вибір інвестора здійснюватиметься за результатами комплексної оцінки інших показників цих пропозицій, у тому числі: запропонованого розміру частки Підприємства в збудованих об’єктах (підпункт 2 пункту 1 цього оголошення), умов виконання інвесторами зобов’язань (пункт 2 цього оголошення) та їх відповідності зазначеним вимогам (пункт 3 цього оголошення).

Запропонований розмір частки Підприємства в збудованих об’єктах буде розглядатися головним критерієм за умови рівності з іншими показниками пропозицій.

 

За роз’ясненнями та додатковою інформацією щодо реалізації проекту забудови Земельної ділянки для формування та подання пропозицій звертатися за адресою: 01024, м. Київ, вул. Банкова, 3, Державне підприємство “УКРІНВЕСТБУД”, тел. (044) 253-32-46.

 

Пропозиції в письмовому вигляді приймаються Державним підприємством “УКРІНВЕСТБУД” за вищевказаною адресою до 17 год 30 хв 20 листопада 2016 року.