Державне управління справами

 

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

З 18 по 20 лютого в Українському домі відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Художню виставку «Заради майбутнього України» відкрила авторка картин Марина Соченко. Під час Революції Гідності вона була волонтером, готувала їжу та допомагала майданівцям. Мисткиня представила 120 робіт від історичного жанру до репортажів з Майдану.

18 грудня від Українського дому до Алеї Героїв Небесної Сотні пройшла хода пам’яті та панахида за Героями з участю родин Небесної Сотні, майданівців, бійців і ветеранів АТО, волонтерів, ГО «Самооборона Майдану», БФ «Майдан Гідності», Всеукраїнської спілки учасників бойових дій і громадських активістів.

 Також в Українському домі представлена виставка «У фокусі подій» у межах фотопроекту «Human factor. Last edition by Photographers Ukraine». На огляд виставлено понад 200 світлин виставкового проекту, у тому числі горілих на Майдані, та експонати Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. Українські фотожурналісти пережили революційні події пліч-о-пліч із протестувальниками, фіксуючи незабутні миті: героїчні, драматичні, людські.

В арт-галереї Українського дому представлена Міжнародна мистецька виставки-пленер «Шляхами наших перемог». У своїх творах митці новою образно-пластичною мовою розкривають тему визвольних змагань, війни на сході України, української революції. Постаті Героїв української нації, Героїв Небесної Сотні об’єднали митців Хорватії, Білорусі, України, Німеччини. Серед них відомі імена: Микола Білик, Ігор Мікула, Тарас Більчук, Володимир Шолудько, Микола Король, Стас Нінік, Анатолій Слободян, Євгенія Ринг, Наталка Черній, Тарас Король, Юрій Козерацький, Мар’ян Король, Олександр Дудка.

Також у рамках виставки «У фокусі подій» пройшла презентація нової книги відомої української поетеси Тетяни Домашенко «Ангели-охоронці». Творчість поетеси з Полтавщини відома багатьом поціновувачам громадянської лірики не тільки в Україні, адже за її плечима вже декілька збірок високої художньої, духовної та патріотичної поезії.