Державне управління справами

 

У Клінічну лікарню «Феофанія» прибув черговий борт з пораненими військовослужбовцями

Сьогодні, 18 лютого, до м. Києва прибув спеціальний медичний борт з тридцятьма пораненими військовослужбовцями. Бійців, які постраждали в зоні АТО, доставили для подальшого лікування з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (м. Харків).

Як зазначив головний лікар Клінічної лікарні «Феофанія» Ігор Семенів, наразі медики обстежують пацієнтів. Окрім поранених, є пацієнти з неврологічними, гастроентерологічними та ендокринологічними захворюваннями.

Нагадаємо, що згідно з Постановою Верховної Ради України від 29 травня 2014 року № 1286-VІІ у Клінічній лікарні «Феофанія» проходять лікування військовослужбовці, які отримали поранення в зоні антитерористичної операції. Це військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони України, особи рядового, начальницького складу і військовослужбовці Міністерства внутрішніх справ України. За цей час надано допомогу більше 200 постраждалим.