Державне управління справами

 

У Києві відбувся 24-й щорічний благодійний ярмарок

Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» репрезентувала Україну на 24-му щорічному благодійному різдвяному ярмарку.

Уже багато років поспіль кожної першої суботи грудня Міжнародний жіночий клуб Києва проводить у столичному НСК «Олімпійський» благодійний різдвяний ярмарок, метою якого є збір коштів для допомоги дітям, людям з особливими потребами та особам літнього віку.

На цьогорічному ярмарку свої стенди представило 41 посольство іноземних держав, а Україну традиційно – Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв.

Відвідувачі куштували національну їжу, напої, мали нагоду придбати одяг, книги, предмети побуту, сувеніри, речі ручної роботи. На ярмарку лунала національна музика, виступали музичні й танцювальні колективи з усього світу. Для охочих спробувати щастя розігрували в лотереї цінні призи, зокрема авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів, готелів, посольські кошики та інше. На заході було зароблено понад 3 млн гривень.