Державне управління справами

 

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» відкрили футбольний майданчик європейського зразка

На урочистому відкритті міні-стадіону, збудованому за сприяння Федерації футболу України, були присутні президент ФФУ Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, заступник Керівника Державного управління справами Сергій Борзов, а також видатні футболісти –ветерани київського «Динамо» Андрій Біба, Володимир Мунтян та Олег Саленко.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко подарував артеківцям футбольні м’ячі, а для музею «Артеку» – м’яч з автографами гравців Національної збірної України з футболу.

Також Андрій Павелко запросив дітей на ігри Національної збірної України з футболу та на відкрите тренування команди, яке відбудеться 2 червня 2017 року в НСК «Олімпійський».

Цього ж дня Федерація футболу України та Міжнародний дитячий центр «Артек» підписали Меморандум про співробітництво, згідно з яким буде проведено фінал Всеукраїнських змагань з футболу для дітей на «Кубок Артеку». У змаганнях візьмуть участь команди – переможці обласних футбольних фестивалів «Open Fun Football Schools», які проводяться ФФУ в рамках реалізації проекту соціальної відповідальності «Play away, play everywhere – Грай в гостях, грай всюди».

Проведення турніру «Кубок Артеку» спрямоване на соціальну адаптацію дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, у тому числі дітей – переселенців зі сходу України та анексованого Криму.

На новій арені після завершення офіційної церемонії юні артеківці провели футбольний матч.