Державне управління справами

 

В «Артеку» стартував соціально-педагогічний проект для дітей «Арт-майдан»

10 листопада до Міжнародного дитячого центру «Артек» з усіх областей України прибуло більше 700 дітей, серед яких – діти з особливими потребами, з малозабезпечених сімей, сироти, а також діти учасників АТО.

Артеківці VІ зміни будуть займатися в «Інноваційному освітньому центрі», в якому вони зможуть знайти відповіді на питання не лише в контексті шкільної програми. Проект передбачає вільний діалог учня з учителем, навчальні квести та інтелектуальні батли. Разом зі світом мистецтва діти знайомитимуться в майстернях Культурно-мистецького центру «Артек», де вони поринуть у казку живопису та графіки. Крім того, у мистецькому центрі їх навчатимуть різній техніці декорування, класичному та прикладному ремеслу, аби  учні змогли не лише розкрити свої творчі можливості, а й відчути жагу до творчого процесу. До того ж в «Артеку» існує програма розваг – тематичні екскурсії, спортивні змагання, мистецько-фольклорні вечори, зустрічі з відомими людьми. Також буде розіграш Великого кубка «Артеку», за який усім співдружностям доведеться змагатися, демонструючи свої спортивні, інтелектуальні й творчі  здобутки.

Традиційно буде прийнято головний документ центру – Артеківський Універсал, в якому діти самостійно визначать і затвердять правила свого життєустрою в таборі. На думку заступника генерального директора Міжнародного дитячого центру «Артек» з виховної роботи Віктора Книша, така свобода вибору дозволяє дитині з’ясувати коло своїх інтересів і прагнень, а також зрозуміти, що вони здатні змінити себе, своє життя, свою країну.