Державне управління справами

 

В Українському домі презентували мультимедійну виставку «Відважні: Наші Герої»

21 листопада в Українському домі в День Свободи та Гідності відкрито мультимедійну виставку «Відважні: Наші Герої», присвячену 100-річчю подій Української революції 1917–1920 років. Проект створено відповідно до програми діяльності Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності за підтримки Українського інституту національної пам’яті та Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Проект зосереджений на висвітленні образів борців за свободу України: Січових Стрільців, воїнів УПА, активістів студентської революції на граніті та Євромайдану. Основна мета проекту – через візуалізацію базових цінностей людини, через образ сили, допомоги, патріотизму, досвіду попередніх поколінь і сучасних героїв продемонструвати суспільну єдність та незламність українського народу, вшанувати пам’ять полеглих героїв.

Виставка складається із шести модулів, на яких представлено сучасний реконструйований типаж певної революційної епохи, моніторів з тематичними відеороликами кінохроніки, художніх колажів і тексту.

Організатор: ДП «Український дім».

 Партнери: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам’яті, Український інститут історії моди, Військово-історичний клуб «Повстанець». Виставка працюватиме до 24листопада з 10:00 до 19:00.

Вхід вільний