Державне управління справами

 

VI Всесвітній форум українців

20–21 серпня 2016 року в Українському домі відбудеться VI Всесвітній форум українців, участь у якому візьмуть 300 делегатів – представників закордонного українства з понад 30 країн світу.

Кожні п’ять років представники діаспори приїжджають до України на вище зібрання світового українства – Всесвітній форум українців. Така традиція сформувалася в 1992 році, коли на першу річницю незалежності України з ініціативи представників західної, східної діаспор та громадських організацій з України за присутності вищого керівництва держави відбувся I Всесвітній форум українців.

На VI Всесвітній форум українців запрошені Президент України, Прем’єр-міністр України, Голова Верховної Ради України, представники духовенства та громадськості.

Робота Форуму передбачає пленарне засідання, а також діяльність 10 секцій і комісій з актуальних питань, що хвилюють українців в Україні та діаспорі.

У рамках Форуму передбачено урочистий концерт «Всі ми діти твої, Україно» за участю кращих артистів української діаспори та колективів з України, які постійно здійснюють волонтерську діяльність, виступаючи перед воїнами АТО на Сході України.