Державне управління справами

 

Новини

14 –16 вересня в Києві в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» проходить 14-та Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES): «Чи став світ новим? І що це означає для України?». У роботі форуму взяли участь: Президент України, понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадянських активістів та експертів із 34 країн світу
Державне підприємство «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» і Київський міський будинок учителя запрошують учителів взяти участь в освітній програмі «Від враження до розуміння»
З липня до кінця вересня 2017 року в Державній організації «Резиденція «Синьогора» проходять курс реабілітації 1200 ветеранів АТО з родинами.  Компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку здійснює департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
23 серпня в приміщенні Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» відкрилася фотовиставка «Через війну»
У Міжнародному дитячому центрі «Артек» розпочалася VIІІ зміна «Наша земля – Україна». До Артеку приїхало понад 800 дітей з усіх регіонів України. Зміна триватиме з 8 по 28 серпня 2017 року. На зміні проводитимуться тематичні дні регіонів України, а також фінал дитячого пісенного конкурсу «Євробачення–2017»
Інвестиції для втілення Концепції розвитку Національного комплексу «Експоцентр України» на 40 років складуть від 170 до 350 мільйонів євро, – про це заявив керівник Національного комплексу «Експоцентр України» Євген Мушкін.  Із заявлених планів Національного комплексу – музей науки, освітні центри, арт-резиденція, дитячі зони, виставковий центр світового рівня, бізнес-кампус, конференц-центр. 
Із 29 червня по 30 липня на Державному підприємстві «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» проходить виставка українського та польського сучасного мистецтва «Мистецька праця. ART WORK»
Із 28 червня по 2 липня в Національному комплексі «Експоцентр України» проходить Третій фестиваль Atlas Weekend. Цього року опен-ейр став наймасштабнішим: фестиваль триватиме 5 днів, 200 артистів виступлять на 8 різноформатних сценах, на 80 гектарах фестивальної території працює 30 розважальних локацій